Mannetje, bedankt voor het meedenken over dit soort problemen. Ik denk alleen dat Myra gelijk heeft dat wij er gewoon echt niets aan kunnen doen. Als de hoofdsite down is, gaan wij als subfora mee. Het feit dat het forum dagenlang dan wel en dan niet beschikbaar was is een teken dat het niet om gepland onderhoud ging. Een mail sturen naar de beheerders heeft dan ook weinig zin want die hebben dat zelf ondertussen ook allang door.
Overigens had de opmerking over het PM'en van de admins geen betrekking op de periode dat het forum down was maar op onderstaande beschuldiging. Tenminste, dit komt op mij over als een beschuldiging, ik kan dat natuurlijk verkeerd interpreteren. Maar een volgende keer zou je ons ook eerst via PM kunnen vragen waarom we niet reageren. In dit geval hadden we je bericht dus gewoon niet gezien.
Ik heb dat al aangekaart op het noodforum en een kleine hint gezet. Helaas werdt daar niet op gereageerd door de moderators
