SaskiaBNN
Junior Member

Berichten: 6
|
 |
« Gepost op: April 18, 2012, 11:19:03 » |
|
Beste allemaal, Mijn naam is Saskia en ik ben redacteur bij het programma "Je zal het maar zijn" van BNN. Op dit moment ben ik bezig met de voorbereidingen van het derde seizoen, dat we deze zomer/najaar gaan opnemen en vanaf september zal worden uitgezonden. “Je zal het maar zijn” is een serie waarin jonge mensen geportretteerd worden door Sophie Hilbrand. Het programma geeft een breed beeld van hoe verschillende mensen hun leven leiden. Ze hebben allemaal een bijzonder verhaal te vertellen. Bijvoorbeeld doordat ze in een uitzonderlijke situatie verkeren of ze een ongewone keuze in het leven hebben gemaakt. Sophie Hilbrand gaat met ze op pad om hun leefwereld te portretteren. Voor het derde seizoen ben ik aan het onderzoeken of we aandacht kunnen besteden aan aseksualiteit. Daarom zou ik graag in contact willen komen met mannen en vrouwen die aseksueel zijn en eventueel geintresseerd om mee te werken aan ons programma. Voor contact kun je mij mailen naar saskia.wiersma@bnn.nlIk hoop van jullie te horen! Hartelijke groet, Saskia Wiersma Redacteur "Je zal het maar zijn" Saskia.wiersma@BNN.nl
|
|
|
|
|
Gelogd
|
|
|
|
Fricai
Administrator
A-gent
    
Berichten: 1994
My Way
|
 |
« Antwoord #1 Gepost op: April 18, 2012, 05:20:32 » |
|
Klinkt aardig. Heb je een (stuk) aflevering online staan ergens als voorbeeld?
|
|
|
|
|
Gelogd
|
"Back boobs... The visual stimulation of missionary meets the emotional detachment of doggy style. Patent pending." "If if and buts were candy and nuts, we'd all have a merry christmas."
|
|
|
|
|
Ciara
Mega Mitosis
 
Berichten: 291
|
 |
« Antwoord #3 Gepost op: April 18, 2012, 06:25:32 » |
|
Klinkt wel interessant Grappige is, ik vind mezelf helemaal niet bijzonder. Ik ben gewoon zoals ik ben, en toevallig is dat asexueel (among other things  ) Ik ga er over nadenken
|
|
|
|
|
Gelogd
|
|
|
|
Ereinion
Administrator
Avengelical Prophet
    
Berichten: 14028
'Kim' by David Spacil
|
 |
« Antwoord #4 Gepost op: April 18, 2012, 07:37:43 » |
|
Gaaf! Ik hoop dat er iemand mee gaat doen.
|
|
|
|
|
Gelogd
|
Alleen mensen zonder fantasie, vluchten in de realiteit.
|
|
|
FlowerPower
Asexy A-postle
  
Berichten: 504
|
 |
« Antwoord #5 Gepost op: April 18, 2012, 08:56:44 » |
|
Wat een leuk initiatief! Ik hoop dat iemand hierop reageert. Kan je dan laten weten wanneer dat wordt uitgezonden? En op welke zender is dat. Ken namelijk niks van Nederlandse tv aangezien ik in Belgie woon :-)
|
|
|
|
|
Gelogd
|
Don't regret anything you do, cause in the end it makes you who you are...
|
|
|
MarkA
Mitosis to the Max
 
Berichten: 371
|
 |
« Antwoord #6 Gepost op: April 18, 2012, 10:05:04 » |
|
Wat voor soort medewerking zoeken jullie? Ik wil best een steentje bijdragen maar ik hoef niet op TV 
|
|
|
|
|
Gelogd
|
Then, if you don't believe it all the magic is dead
|
|
|
SaskiaBNN
Junior Member

Berichten: 6
|
 |
« Antwoord #7 Gepost op: April 19, 2012, 10:32:50 » |
|
Nou wat fijn dat de eerste reacties zo positief zijn! @FlowerPower; Als we daadwerkelijk het onderwerp aseksueel gaan behandelen zal ik dat zeker laten weten. De uitzendingen zijn sowieso terug te vinden op de site BNN.nl of uitzendinggemist.nl dus ook vanuit Belgie kun je het altijd terug kijken. @AMark; Uiteindelijk zoek ik iemand die voor de camera zijn/haar verhaal wil doen. Maar zou ook wel heel graag 'gewoon' mensen spreken die aseksueel zijn om er meer over te leren en ervaringen te horen. Dus als je daar voor open staat, dan hoor ik het graag. Misschien kun je dan je nummer aan mij mailen, zodat ik contact met je op kan nemen?
Groet!
|
|
|
|
|
Gelogd
|
|
|
|
[E:V/E-LYN]™
Asexy
 
Berichten: 485
Movies own my pants!
|
 |
« Antwoord #8 Gepost op: April 19, 2012, 01:17:06 » |
|
Ik ben niet echt zon fan van zulke tv programma's, ben algemeen al not rly zon fan van tv (ik ben maar eerlijk  ) Maar het zal wel wat aandacht opleveren voor de aseksuele community, wat super nice is, dus dat support ik wel en ik ben benieuwd hoe het in beeld gaat gebracht worden! 
|
|
|
|
|
Gelogd
|
You can buy your latest Evelyn in a toy store. I come with the latest features of the kissable lips. And amazing hair which you can cut and it grows. But remember to look after your Evelyn. Cuz if you don’t, if you don’t look after your baby Evelyn, then I will die.
|
|
|
Jovi_Hobbes
Administrator
AVEN Squatter
    
Berichten: 12369
The name is Hobbes, Jovi Hobbes
|
 |
« Antwoord #9 Gepost op: April 19, 2012, 08:21:35 » |
|
Goed initiatief  Ik hoop ook dat er mensen zijn die mee willen en durven werken. * Jovi_Hobbes vindt tv veel te eng 
|
|
|
|
|
Gelogd
|
Is there anybody out there, just like everybody out there? Just one somebody out there, just like me?
|
|
|
Dutchamoeba
A-gent
  
Berichten: 1526
Amoeba for life!
|
 |
« Antwoord #10 Gepost op: April 20, 2012, 11:09:49 » |
|
Ik ook... Toch hoop ik dat er mensen bereid zijn mee te werken!
|
|
|
|
|
Gelogd
|
|
|
|
AceVentura
Administrator
A-gent
    
Berichten: 1677
Alrighty then!
|
 |
« Antwoord #11 Gepost op: April 20, 2012, 05:02:13 » |
|
Uiteindelijk zoek ik iemand die voor de camera zijn/haar verhaal wil doen. Maar zou ook wel heel graag 'gewoon' mensen spreken die aseksueel zijn om er meer over te leren en ervaringen te horen. Dus als je daar voor open staat, dan hoor ik het graag. Misschien kun je dan je nummer aan mij mailen, zodat ik contact met je op kan nemen?
Als je er geen bezwaar tegen hebt dat het via email of pm gebeurd ben ik best bereid om wat vragen te beantwoorden om je te van informatie te voorzien. Op TV vind ik ook veel te eng 
|
|
|
|
|
Gelogd
|
|
|
|
MarkA
Mitosis to the Max
 
Berichten: 371
|
 |
« Antwoord #12 Gepost op: April 20, 2012, 05:42:36 » |
|
Ik ben bezig om een afspraak te maken om telefonisch enige achtergrondinformatie en ervaringen te delen. Nu moeten we nog iemand vinden die graag in het spotlicht staat 
|
|
|
|
|
Gelogd
|
Then, if you don't believe it all the magic is dead
|
|
|
Dutchamoeba
A-gent
  
Berichten: 1526
Amoeba for life!
|
 |
« Antwoord #13 Gepost op: April 20, 2012, 06:00:15 » |
|
|
|
|
|
|
Gelogd
|
|
|
|
MarkA
Mitosis to the Max
 
Berichten: 371
|
 |
« Antwoord #14 Gepost op: April 23, 2012, 08:14:08 » |
|
Zo, net 30 minuten gebabbeld met Saskia ^^. Ik hoop wel dat er iemand op TV wil/durft. Ik zou het bijna zelf doen maar aangezien ik niemand heb verteld dat ik aseksueel ben zou het erg ongemakkelijk worden... Is er echt niemand die zich over zijn of haar angsten heen wil zetten? 
|
|
|
|
|
Gelogd
|
Then, if you don't believe it all the magic is dead
|
|
|
|